Šodien vārdadienu svin:Alnis, Andulis
Latviski

Atskaldāmie āmuri
Izdrukāt

atskaldamais amurs GSH 3 E 650W


Kods:0611320703
Ražotājs:BOSCH
Preces tips:220V
Jauda:650 W
Stiprinājums:sds max 
Trieciena spēks:4.3 J
Triecienu biežums:3500 min
Cena:452.60 € 
( + ) palielināt


Daudzums:      

 Atskaldīšanas jaudas ziņā Bosch ir radījis izcilu komandu, kas spēj sasniegt pat par 40% lielāku darba ražību. Jaunais triecienveseris GSH 3 E apvienojumā ar jauno SDS-plus flīžu kaltu ir nepārspējami, kad jāveic jebkura veida atjaunošanas vai sanācijas darbi. Triecienveseris nodrošina darbam nepieciešamo triecienu enerģiju, kas sasniedz nepārspējami augstu atskaldīšamas jaudu, bet īpašas formas flīžu kalts šo enerģiju pārvada līdz apstrādājamajai virsmai. Tas ļauj pat par 90% samazināt sadrupušo flīžu daudzumu. Bosch SDS-plus stiprinājuma sistēma nodrošina efektīvu jaudas pārnesi pie minimālas mehānisma dilšanas. Instruments ir apgādāts ar vibrāciju slāpēšanas sistēmu Vibration Control, kas uzlabo instrumenta satveri un atvieglo tā turēšanu, gaitas stabilizatoru Constant Electronic, kalta stāvokļa iestādīšanas sistēmu Vario-Lock, kā arī ar kolektora suku nolietošanās un miera stāvokļa indikatoru.

 
Komfortabla un vienkārša lietošana, pateicoties ergonomiskam roktura novietojumam. Lielāka jauda, pateicoties spēcīgajam 650 W motoram. SDS-plus darbinstrumenta stiprināšanas sistēma. Jauna parauga šarnīra lode pasargā elektrisko vadu no bojājumiem. Pastāvīgā elektronika.
 
Tehniskā specifikācija:
 
Elektriskā / mehāniskā jauda : 650 / - W
Trieciena enerģija: 4,3 J
Triec. biežums pie nom. ātruma: 0 - 3500 min.-1
Svars: 3,6 kg

Atskald. jauda vidēji cietā betonā: apt. 36 kg/h

 


Lūdzam ievērot

  • Cenas norādītas latos vai eiro ar PVN 21% izņemot:
    • kokmateriālus - dēļus, mietiņus un mietiņu pusītes.
  • Preču aprakstiem un attēliem ir informatīva nozīme, parametros vai komplektācijās ir iespējamas ražotāju noteiktās izmaiņas.
  • Konkrētos jautājumos par precēm varat sazināties ar mums.

 

 
  Pirkumu grozs 

Jūsu grozā
nav preču
 
 
  Lietotāju sitēma  
 
 
  Precu salīdzināšana 
 


Salidzini.lv - Interneta veikalu mekletajs
Top.LV
Latvijas Reitingi